KONST / Litografier / Färglitografi 12634362
nr 1263 4362
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Sign ej numrerad. Signerad. Motivet: 43x58 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:14:12
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
3.000 kr